اتاق جلسات و سالن همایش
 
 
     
 
  آزمایشگاه فیزیک شیمی زیست  
 
 
     
پیام رسان
گیرنده
 
  فضاها وامکانات

دبیرستان پسرانه هیات امنایی امام علی (ع) در منطقه18 آموزش و پرورش تهران واقع شده است ،این دبیرستان از کادر آموزشی مجرب در منطقه تشکیل شده است و بعد از مدارس  نمونه دولتی منطقه یکی از بهترین مدارس محسوب می شود.
در سال تحصیل93-92 طرح هوشمند سازی دبیرستان ، با انجام هوشمند سازی چهار کلاس آغاز شد  و اکنون تمام 18 کلاس دبیرستان به همراه سالن اجتماعات با ظرفیت 80 نفر نیز مجهز شده است.

دبیرستان امام علی (ع) با توجه به تعداد بالای دانش آموزانش دارای یک نمازخانه با ظرفیت 500 نفری است که قابلیت این را دارد تا تمام دانش آموزان خود را در مراسم و اجتماعات خود جای دهد.

درکنار کلاس ها ، دبیرستان دارای یک پانسیون مطالعاتی با ظرفیت 70 نفری نیز میباشد که دانش آموزان کنکوری میتوانند بعد از تایم کلاس ها تا ساعت 8 شب در آنجا مطالعه کنند و در کنار آن برای دانش آموزانی که در این پانسیون ثبت نام میکنند برنامه هایی همچون پذیرایی میان وعده ، برگزاری جلسات  مشاوره با برترین مشاوران ، اردوهای مختص اعضای پانسیون که به منظور تجدید قوا صورت میگیرد نیز قرار داده شده است.
در کنار فعالیت های کلاس های درس ، دبیرستان شامل آزمایشگاهی مجهز برای گروه های شیمی ، فیزیک و زیست نیز میباشد که در اختیار گروه آزمایشگاه دبیرستان قرار میگیرد و همچنین کتابخانه دبیرستان که شامل کتاب های علمی ، قرآنی ، فرهنگی و انواع کتب کمک درسی نیز میباشد که در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد.

با توجه به تایم کلاس ها که حداقل تا ساعت 14:30 ادامه دارد دبیرستان امکانات لازم برای گرم و نگهداری غذا ها را فراهم کرده است و دانش آموزان میتوانند غذاهای خود را در ابتدای صبح تحویل داده و زنگ تفریح سوم که طولانی ترین تایم استراحت است غذاهای خود را تحویل گرفته و در سالن غذا خوری به راحتی به تغذیه خود بپردازند.

و از بخش های جدید دبیرستان میتوان به استودیو دبیرستان اشاره کرد که در مرداد ماه سال 1399 به دبیرستان اضافه شد این استودیو شامل امکاناتی همچون پرده کروماکی ( پرده سبز) ، دوربین های با کیفیت و ... است که میتوانید با مراجعه به بخش استودیو دبیرستان نمونه کار های استودیو را مشاهده کنید.

 
     
کلاس های هوشمند
 
 
     
 
     
سالن امتحانات
 
 
     
 
نمازخانه و سالن نهارخوری
 
     
پانسیون مطالعاتی
 
 
     
 
  کتابخانه